Radno vreme tokom uskršnjih praznika

Četvrtak, 01. Apr 2021.

Rad u Domu zdravlja Subotica će tokom predstojećeg katoličkog Uskrsa, od 02. do 05. aprila 2021. godine, biti organizovan na sledeći način:

Služba za opštu medicinu:

U vremenu od 07 do 20 sati u gradu će raditi sledeće ambulante: ogranak II (Beogradski put 45), ogranak IV (Karađorđev put 55) i ogranak.VI (Segedinski put 42).

U vremenu od 07 do 14 časova: ambulanta ogranak.VII (Trg žrtava fašizma), Mali Bajmok, kao i prigradske ambulante Palić  i Tavankut.

Zdravstvene stanice  Bajmok i Čantavir radiće od 07 do 20 časova, a od 20 do 07 sati ujutru u njima će raditi  Služba za hitnu medicinsku pomoć.

Služba za zdravstvenu zaštitu žena i dece (ul.Đure Đakovića):

U vremenu od 07 do 20 časova radiće Odeljenje ginekologije, Odeljenje pedijatrije kao i Razvojno savetovalište.

Dečije ambulante Bajmok, Čantavir i Palić neće raditi.

Ostaje pedijatrijsko dežurstvo u vremenu od 20 do 24 časa u Dečijem dispanzeru.

Stomatološka služba:

Radiće u vremenu od 07 do 19 časova u zgradi Stomatološke poliklinike, kao i u ulici Đure Đakovića.

Služba za specijalističko-konsultativnu delatnost (objekat ambulanta ogranak III, ulica Ruđera Boškovića 22):

Radiće u vremenu od 07 do 14.30 časova.

Respiratorna ambulanta u ulici Harambašićeva 2, radiće svaki dan od 07 do 22 časa.